ताजा समाचार

प्रधानमन्त्री ओलीलाई डिस्चार्ज गर्ने तयारी

काठमाडाैं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई अस्पतालले डिस्चार्ज गर्ने तयारी थालेको छ ।

एक साता आराम गर्नुपर्ने भएपनि प्रधानमन्त्री ओलीले बाहिर गलत सन्देश जानसक्छ भनेर आफू बालुवाटारमै आराम गर्न चाहेकाले अस्पतालले डिस्चार्जको तयारी थालेको एक चिकित्सकले जनाएका छन् ।

प्रधानमन्त्री कै आग्रहमा उहाँलाई डिस्चार्ज गर्नेबारे तयारी सुरु भएको छ । फाइनल भने भएको छैन् । तर, बालुवाटारमा चिकित्सकको नियमित निगरानीमा राख्ने गरि डिस्चार्जको तयारी भएको छ । संभवत आज भरे वा भोली बिहानसम्म डिस्चार्ज हुन्छ । ती चिकित्सकले भने ।

प्रधानमन्त्री ओलीको मनमोहन कार्डियो भाष्कुलर एण्ड ट्रान्सप्लान्ट सेन्टरमा मंसिर ९ गते एपेन्डिसाइटिसको शल्यक्रिया भएको थियो । उनी अहिले अस्पतालमै स्वास्थ्य लाभ गरिरहेका छन् । यद्यपी उनले साता दिनसम्म भने आराम गर्नुपर्ने चिकित्सकले जनाएका छन् ।

Comments

अरु समाचार

© NewsNepal 2018 - All Right Reserved.
news-nepal.com 2017.hlon.org